Hodil by sa mi jediný účet pre všetky meny

Situácia, ktorú potrebujem vyriešiť

Radek Maděra | CK Arcadia Air, s.r.o.

Ako cestovná kancelária zameraná na exotickú dovolenku, denne odosielame a prijímame zahraničné platby v USD, ZAR, AUD a ďalších menách, k čomu nám multimenový účet u Citfin plne vyhovuje. Všetko máme pod jedným číslom účtu a v tom vidím veľkú výhodu a jednoduchosť pre našich obchodných partnerov aj účtovníčku.

Radek Maděra
manažér, CK Arcadia Air, s.r.o.

Petr Čížek | BÖLLHOFF, s.r.o.

Spočiatku sme vykonávali zahraničné platby a nakupovali cudziu menu výhradne v bankách. Časom sme však prestali byť spokojní s výškou bankových poplatkov. Mali sme pocit, že vyhadzujeme peniaze oknom. Potom sme objavili multimenový účet EASY od Citfin a vydali sa novou cestou. Výsledkom boli úspory, ktorými sme boli veľmi milo prekvapení.

Petr Čížek
konateľ, BÖLLHOFF, s.r.o.

Čo pre vás a za vás môžeme vyriešiť

Firemný multimenový účet EASY

Nezaobídete sa u svojho podnikania bez devízových platieb? Potom môže byť účet, vedený až v 27 menách tým, čo vám významne zjednoduší a zlacní vaše finančné operácie.

Zahraničné platby

Hradíte do zahraničia? Alebo máte príjmy v cudzej mene? Zahraničný platobný styk vykonávame rýchlo, lacno a bezpečne. Vieme aj exotické destinácie.

Zmena devíz online

Obchodujte samostatne v ôsmich hlavných svetových menách bez nutnosti telefonického kontaktu. Zistite výmenný kurz dolára či kurz eura online, rýchlo a pohodlne.

Volajte zadarmo, píšte kedykoľvek

Na infolinke sme vám k dispozícii v pracovné dni od 8.00 do 17.30 hod.