Citfin opäť získal CZECH Stability Award!

Vážení klienti a priaznivci Citfin,

dovoľte nám, aby sme s vami už druhýkrát zdieľali radosť z nášho úspechu, na ktorom máte obrovskú zásluhu aj vy. Získali sme opäť prestížne ocenenie

CZECH Stability Award, ktoré je udeľované spoločnosťou Bisnode v spolupráci so združením CZECH TOP 100. Výsledky hodnotenia jednotlivých firiem každoročne vyhlásené v rámci rebríčka CZECH TOP 100 v kategórii „Najstabilnejšia firma roka“.

Ocenenie formou certifikátu CZECH Stability Award poukazuje na dôveryhodnosť firmy a taktiež poskytuje nezávislý pohľad na finančnú a nefinančnú bonitu. Skóringové model CZECH Stability Award vychádza z medzinárodných skúseností centrálneho tímu Bisnode.

Citfin – Finanční trhy, a.s. bol zaradený do najvyššej skupiny VYNIKAJÚCI, kde získal skóringové hodnotenie AA. Čo to znamená? Do tejto kategórie sa radia výhradne stabilnej spoločnosti s vysokou pravdepodobnosťou spoľahlivého plnenia záväzkov z obchodného styku a návratnosti investícií a tiež sú sem zaradené firmy s nízkym kreditným rizikom a minimálnym rizikom úpadku.