Referencia Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s.

Mám za sebou niekoľko rokov skvelých skúseností s výhodnými výmennými kurzami u Citfin. Už pred niekoľkými rokmi som zistil, že u Citfin môžeme ušetriť až niekoľko centov na každom eure. A pri väčších sumách je ten rozdiel naozaj viac než zrejmý. Navyše analytici spoločnosti Citfin sú mi denne k dispozícii pre telefonickú konzultáciu o aktuálnych výmenných kurzoch a ich predpokladanom budúcom vývoji.

Pretože máme veľa obchodných partnerov po celom svete, sú ďalším dôvodom našej spokojnosti s Citfin perfektné služby v oblasti zahraničného platobného styku. Odchádzajúce aj prichádzajúce transakcie fungujú rýchlo a s minimálnymi poplatkami. Citfin mi tak usporí solídne prostriedky. Cením si osobného prístupu, ktorý mi pomáha riešiť neštandardné problémy bezodkladne. Stačí zdvihnúť telefón a výborne vyškolený a ochotný personál mi vždy pomôže.

Tomáš Brhel
člen dozornej rady

Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s. info@gs.cz   +420 234 032 100   www.gs.cz

Stredoeurópska spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkov stravy, ktoré pomáhajú žiť zdravší život. Vznikla v roku 1997 vo Veľkej Británii a z nej následne svoje sídlo presunula do Prahy, srdca Európy. Medzi jej najobľúbenejšie a najdoporučovanejšie prípravky patrí GS Condro, GS Merilin, GS Triomen alebo GS Mamavit.

Využívané produkty

Zmena devíz

Ste podnikateľ či spoločnosť obchodujúca so zahraničím a potrebujete výhodne vymieňať devízy?
Na nákup a predaj devíz v Citfin sa nevzťahujú žiadne minimálne limity, ku každému klientovi pristupujeme individuálne.

Viac o produkte

Zahraničné platby

Hradíte do zahraničia? Alebo máte príjmy v cudzej mene?
Zahraničný platobný styk vykonávame rýchlo, lacno a bezpečne. Vieme aj exotické destinácie.

Viac o produkte