Spustili sme nový web Citfin

Spoločnosti Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo spoločne spustili nové webové stránky. Web má oproti doterajšej verzii širší obsah a zmenil sa aj jeho vzhľad.

Verím, že vďaka novej štruktúre aj obsahu, vzišlého z UX testovania, sa ľahšie zoznámite s našimi finančnými produktmi a s tým, ako fungujú alebo pomáhajú firmám obchodujúcich so zahraničím,“ hovorí Martina Arnold Rubín, CEO Citfin. „Ako zásadné zlepšenie vidíme predovšetkým prehľadnejšie štruktúru, ktorá bez dlhé cesty po webe, privádza návštevníka na vhodné cieľové stránky a v neposlednom rade atraktívnejší vzhľad, pripravovaný s klientmi, fotografmi a video štúdiami,dodáva Marketing Manager Ruben Vančo.

Citfin na vývoji stránok spolupracoval s agentúrou Performics, Sherpas a HorMart. Citfin sa postaral o projektový návrh webu, Performics o analýzu kľúčových slov, Sherpas o návrh a užívateľské testovanie tzv. dráteného modelu a HorMart stránky nakódoval.

Pracovať na novom webe Citfin bolo skvelé hlavne preto, že Citfin presne vie, čo od každej časti webu očakáva a spoločne s nami hľadal tú najvhodnejšiu cestu,okomentoval päťmesačnú spoluprácu Jan Horna z HorMartu.