Vy ste Citfin

Kde sa vidíte o päť rokov? Možno v Citfin.

Aké posily práve hľadáme

Svojich ľudí si ceníme

Osobný rast

Dostanete priestor pre rozvoj a vlastné iniciatívu. Ukážte, čo zvládnete a radi vám zveríme aj náročné úlohy a umožníme kariérny postup.

Work-life balance

K získaniu rovnováhy pomôže niekomu skrátený úväzok, inému vyhovuje klasická pracovná doba. V Citfin vás žiadne pracovné sviatky, víkendy alebo nadčasy nečakajú.

Zmysluplnosť

Chceme sa podeliť s tými, ktorých možnosti sú obmedzené. Organizujeme charitatívne tržnice a raňajky, pomáhame domovu pre seniorov Sue Ryder...

Akcie

Nielen prácou je človek živý, preto občas utužíme vzťahy teambuildingom, novoročným večierkom, či neformálnou spoločnou akciou s klientmi.

Akcia

Nielen prácou je človek živý, preto občas utužíme vzťahy teambuildingom, novoročným večierkom, či neformálnou spoločnou akciou s klientmi.

Benefity

So stravenkami a FlexiPassmi od nás nebudete mať hlad a ešte si zacvičíte. Zrelaxuje vás aj týždeň dovolenky navyše.

Aktuálne otvorené pozície

Sme vám sympatickí? Skúste to s nami.

Pošlite nám svoje CV a napíšte nám, prečo ste tou správnou voľbou.

Keď sa nám zídu očakávania, dohodneme sa na schôdzke naživo.

Stretneme sa a ponúkneme si vzájomne to najlepšie čo vieme.

Spätná väzba je užitočná, samozrejmá a niekedy veľmi príjemná.

Od prvého dňa v Citfin sa začneme starať o vašu kariéru.

Napíšte nám a pridajte sa k tímu Citfin

Na infolinke sme vám k dispozícii v pracovné dni od 8.00 do 17.30 hod.

    Kliknutím na nižšie uvedené tlačítko "Odoslať" súhlasím so spracovaním a uchovaním všetkých mojich poskytovaných osobných údajov. Osobné údaje budú spracované v súlade s Nariadením (EÚ) 2016/679 (GDPR). Tieto údaje poskytujem spoločnosti Citfin, spořitelní družstvo a Citfin – Finanční trhy, a.s. výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania, a to na obdobie výberového konania, najdlhšie však na 1 rok od ich zaslania. Kedykoľvek budete môcť požiadať spoločnosť Citfin, spořitelní družstvo a Citfin – Finanční trhy, a.s. o zmazanie alebo o opravu osobných údajov.