Referencia BÖLLHOFF, s.r.o.

Spočiatku sme vykonávali zahraničné platby a nakupovali cudziu menu výhradne v bankách. Časom sme však prestali byť spokojní s výškou bankových poplatkov. Mali sme pocit, že vyhadzujeme peniaze oknom. Potom sme objavili multimenový účet EASY od Citfin a vydali sa novou cestou. Výsledkom boli úspory, ktorými sme boli veľmi milo prekvapení. Koniec koncov tri odchádzajúce europlatby má Citfin každý mesiac zadarmo a ďalšie iba za dvadsaťkorunáčku. Prichádzajúce europlatby a všetky tuzemské platby sú úplne zadarmo. Takto naša spoločnosť ušetrí desiatky tisíc korún ročne.

Pretože sme firma s medzinárodnou pôsobnosťou, potrebujeme nakupovať po celej Európe i vo svete. EASY umožňuje spravovať pod jedným číslom účtu hneď niekoľko mien. Pohodlne a prehľadne. Vďaka tejto výhode sme mohli zrušiť niekoľko devízových účtov u tradičných bánk, ktorých obsluha nás zbytočne zaťažovala a predovšetkým, bola nákladná.

U Citfin využívame aj tzv. forwardové obchody, čo je po ukončení intervencií ČNB, opäť veľmi dôležitý inštrument. Prostredníctvom forwardu si jednoducho zafixujeme kurz pre všetky známe záväzky, ktoré budeme musieť v budúcnosti, v cudzej mene, zaplatiť. A nemusíme sa obávať strát z kurzových výkyvov. Na zabezpečenie u Citfin si cením predovšetkým jeho flexibility. Forward môžem uzavrieť, keď to vyhovuje mne. Nemusím čakať až na jeho ukončenie a finančné prostriedky z neho môžem čerpať aj skôr, podľa potreby. Zaistenie forwardom je navyše u Citfin jednoduché, všetko možno zariadiť jednoducho, po telefóne. Keď sa pre zaistenie rozhodnem dnes, zajtra ho od Citfin mám, a to je nesmierne komfortné. Rýchlosť, profesionalita a osobný prístup, akého sa v banke nedočkáte.

Petr Čížek
konateľ

BÖLLHOFF, s.r.o. info@bollhoff.cz   +420 222 333 444   www.bollhoff.cz

Tento rodinný podnik patrí v súčasnosti k popredným svetovým výrobcom a predajcom spojovacích prvkov a systémov spracovania vrátane súčastí vyrobených na zákazku, montážnej techniky i servisu a školení.

Využívané produkty

Zmena devíz

Ste podnikateľ či spoločnosť obchodujúca so zahraničím a potrebujete výhodne vymieňať devízy?
Na nákup a predaj devíz v Citfin sa nevzťahujú žiadne minimálne limity, ku každému klientovi pristupujeme individuálne.

Viac o produkte

Firemný multimenový účet EASY

Nezaobídete sa u svojho podnikania bez devízových platieb?
Potom môže byť účet, vedený až v 27 menách tým, čo vám významne zjednoduší a zlacní vaše finančné operácie.

Viac o produkte

Termínové obchody

Nakupujete alebo predávate cudziu menu a chcete sa vyhnúť negatívnym dôsledkom kolísania kurzu?
Zafixujte si aktuálny kurz až na dva roky dopredu.

Viac o produkte